OFERTA

PAKIET RODZINNY DLA 2 OSÓB

Odchudzamy pokolenia Do udziału w akcji zapraszam pary: Matkę z Córką, Męża z Żoną, Matkę z Synem, Ojca z Synem, Córkę z Ojcem itp. Kłopoty z wagą są problemem rodzinnym. Młodsi przejmują od starszych ich nawyki żywieniowe. Razem łatwiej walczyć z kilogramami. Dwupokoleniowe odchudzanie pokazuje, że łatwiej podejmować wyzwania w parze, ale też, że sukces w odchudzaniu można odnieść w każdym wieku, również dojrzałym.

PAKIET PRZYSZŁA MAMA I PAKIET SEXY MAMA

Ciąża to czas, który powinien służyć wyciszeniu oraz skupieniu się na własnym zdrowiu i oczekiwanego dziecka. Warto wiedzieć, co uwzględnić w codziennym menu, bo ciąża to okres specjalnej troski. Pojawienie się małego dziecka wywraca życie do góry nogami. Młodym mamom trudno zrzucić nadmiar ciała. PAKIET SEXY MAMA pomoże wszystkim mamom odzyskać dawną sylwetkę oraz powrócić do formy sprzed ciąży.

PAKIET ON-LINE

Bez wychodzenia z domu Opieka dietetyczna on-line przeznaczona jest dla wszystkich zainteresowanych taką a nie inną formą komunikacji z dietetykiem. W ciągu 3 dni od wpłynięcia opłaty na konto firmowe poradni dietetyk prześle Ci na skrzynkę mailową pytania dotyczące Twojego sposobu żywienia, gustów smakowych, umiejętności kulinarnych, aktywności fizycznej oraz aktualnego stanu zdrowia. Na podstawie uzyskanych informacji dietetyk opracuje specjalnie dla Ciebie zbilansowaną dietę uwzględniającą Twoje ulubione produkty. Przez cały miesiąc będziesz mieć stały kontakt internetowy z dietetykiem, który na bieżąco będzie odpowiadał na wszystkie Twoje pytania dotyczące stosowanej diety.

DIETA DEKADOWA W CHOROBACH

Indywidualnie opracowane zbilansowane diety dekadowe wraz z zaleceniami i przepisami w takich chorobach jak: nadciśnienie tętnicze, miażdżyca, choroba niedokrwienna serca, hiperlipidemia, cukrzyca, nadwaga, otyłość, niedowaga, dna moczanowa, choroba wrzodowa, refluks żołądkowo-przełykowy, nieżyt żołądka, choroby zapalne jelit, zespół jelita nadwrażliwego, choroby wątroby, trzustki, kamica żółciowa, nowotwory, choroby nerek, alergie lub nietolerancje pokarmowe, osteoporoza, zaparcia, celiakia i inne. W ofercie także leczenie dietą złego stanu skóry, włosów i paznokci oraz pomoc w niedożywieniu, w stanach wyniszczenia organizmu chorobą.

PORADNICTWO ŻYWIENIOWE DLA SPORTOWCÓW I OSÓB AKTYWNYCH FIZYCZNIE

Poradnictwo dla osób uprawiających sport, praktyczne wskazówki dotyczące odżywiania w sporcie, plany żywieniowe przed i po treningach. Udzielanie porad i opracowywanie planów żywieniowych dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych o różnej aktywności fizycznej.

ŻYWIENIE WEGETARIAN

Coraz więcej ludzi przejmuje pełną odpowiedzialność za swoje zdrowie, zdrowo się odżywia i wybiera bardziej naturalny, ekologiczny tryb życia. Dla wszystkich zainteresowanych tą tematyką dietetyk ułoży dietę wegetariańską, poprzez którą pokaże w jaki sposób osiągnąć optymalne efekty zdrowotne.

PROGRAMY DLA OSÓB ZESTRESOWANYCH I PRZEMĘCZONYCH

Programy odżywiania dla osób zestresowanych, zapracowanych i przemęczonych bez sztywnych diet i jadłospisów, plany żywieniowe na polepszenie humoru,bezpieczne kuracje oczyszczające organizm ze złogów i toksyn.

OCENA STANU ODŻYWIENIA PACJENTA

Badanie składu ciała wraz z interpretacją, pomiary antropometryczne, indywidualna dietoterapia.

KONSULTACJE I PORADNICTWO DIETETYCZNE

OPRACOWYWANIE POSIŁKÓW DIETETYCZNYCH DLA PLACÓWEK ŻYWIENIA ZBIOROWEGO